Wynajem pokoi Sosenka - M. Olejnik

Wynajem pokoi Sosenka - M. Olejnik
Rycerska 27
97-330 Sulejów
Tel.: 603-518-775; 792975011
E-mail: mirinda27@vp.pl, olek1127@wp.pl
URL: http://agropilica.pl
GPS: 51°22'10"N 19°52'32"E

Serdecznie zapraszamy miłośników wypoczynku indywidualnego i grupowego do perełki turystycznej województwa Łódzkiego Sulejowa – Podklasztorza położonego w samym centrum Zespołu Nadpilicznych Parków Krajobrazowych.

                Zapewniamy wygodny pobyt w otulinie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego nieopodal rzeki Pilicy, Zalewu Sulejowskiego i Kompleksów leśnych. Dla naszych gości są do dyspozycji duże, słoneczne przestronne pokoje: jedno dwu i wieloosobowe z TV i WiFi.

                Osoby które aktywnie lubią spędzać czas posiadamy rowery (bezpłatnie) wędkarzom oferujemy łodzie wędkarskie, organizujemy spływy kajakowe indywidualne jak również grupowe, grzybobrania.

                Zapraszamy na grilla, ogniska, z chłopskim garem”. Gwarantujemy rodzinną atmosferę, niezapomniane wrażenia z pobytu w „Sosence” o każdej porze roku.      

     Witamy serdecznie poszukiwaczy przygód kajakowych jak i osób szukających wyciszenia w otoczeniu malowniczej przyrody. Organizujemy spływy rzekami Pilica, Luciąża, Czarna Maleniecka indywidualnie jak również i grupowo .

                Dysponujemy kajakami typ. Sprinter brio które są bardzo wygodne i bezpieczne. Dla sprostania wymagań naszych klientów możemy zaproponować spływy kilku godzinne, jednodniowe, wikendowe oraz dłuższe .

                Posiadamy rowery, łodzie wędkarskie. Bliska odległość od Zalewu Sulejowskiego sprawia że organizowane są ogniska, grille, „chłopski garnek” oraz biesiady do białego rana. Pensjonat „Sosenka” którego jesteśmy właścicielami zaprasza na nocleg po długim wyczerpującym dniu.

open_time

24h

Multimedia