Gospodarstwo agroturystyczne Dwa Stawy

Gospodarstwo agroturystyczne  Dwa Stawy
Połaniecka 1
97-330 Sulejów
Tel.: +48 44 6172737; 600 135 184
URL: http://dwastawysulejow.pl
GPS: 51°22'07"N 19°52'42"E

Dwa Stawy

- gospodarstwo agroturystyczne w Sulejowie (Podklasztorze) k/Piotrkowa Trybunalskiego zaprasza wszystkich miłośników koni jak również osoby zainteresowane spędzeniem czasu na łonie natury.

Można tu się doskonale zrelaksować. Usiąść wieczorem przy ognisku i słuchać odgłosów ciszy patrząc na nasze stawy.

U nas można również się zmęczyć i spróbować zarazić jeździectwem w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Doświadczony instruktor udziela lekcji jazdy konnej zarówno osobom początkującym jak i zaawansowanym. Dla bardziej doświadczonych jeźdźców organizujemy konne wyjazdy do lasu oraz rajdy, latem dużą atrakcją jest również pławienie koni. Nasze gospodarstwo jest wpisanym ośrodkiem jeździeckim na Łódzkim Szlaku Konnym. Szlak ten jest najdłuższą w Europie trasą dedykowaną turystyce konnej - jego aktualna długość to ponad 2000 km. Do nas możesz przyjechać z koniem na wakacje, urlop, weekend. Dla dzieci proponujemy konne przejażdżki na naszych kucykach oraz zajęcia jazdy konnej z elementami hipoterapii.

Latem gościom proponujemy bliższe poznanie rzeki Pilicy – organizujemy spływy kajakowe. Posiadamy kajaki turystyczne 1- 2- i 3- osobowe oraz na wyposażeniu kamizelki ratunkowe.

Goście mogą u nas wypożyczyć rowery i zwiedzić okolicę wytyczonymi szlakami rowerowymi.

Bliskie sąsiedztwo Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, Zalewu Sulejowskiego i rzeki Pilicy oferuje gościom wspaniały kontakt z przyrodą. A wytyczone szlaki zachęcają do pieszych, rowerowych oraz konnych wędrówek.

Dla naszych gości przygotowaliśmy cztery pokoje gościnne. Pokoje są dwu- oraz trzy- osobowe ale w zależności od potrzeb istnieje możliwość dostawki dla dzieci. Posiadamy 11 miejsc noclegowych. Staramy się, aby nasze pokoje były schludne, przytulne i wygodne.
W każdym jest osobna łazienka z toaletą, umywalką i prysznicem. Pokoje są urządzone
w nowoczesnym stylu. Goście mają dostęp do bezpłatnego wi-fi. Do dyspozycji jest kuchnia
z jadalnią w pełni wyposażona.  Goście mogą samodzielnie przygotować dla siebie posiłki lub spróbować domowej kuchni gospodyni.

Ponadto na terenie gospodarstwa są dwa miejsca na grill i ognisko do dyspozycji gości.
W Dwóch Stawach można zorganizować imprezę plenerową (do 50 osób) dla dzieci
i dorosłych. Podczas imprezy jest wiele atrakcji i uczestnicy na pewno długo zapamiętają pobyt w Dwóch Stawach.

Gospodarstwo zaprasza osoby aktywne oraz leniuchów, amatorów oraz profesjonalistów.
U nas możesz się odprężyć po długotrwałej pracy lub stresie, wspaniale spędzić czas wraz
z rodziną, przyjaciółmi lub kolegami z firmy. Miejsce to gwarantuje ciszę i spokój oraz bardzo dużą intymność oraz kameralność Znajdziesz u nas ciepłą, rodzinną atmosferę. Serdecznie zapraszamy.

open_time

24h

Multimedia