Pagaj - wypożyczalnia

Pagaj - wypożyczalnia
św. Idziego 1a
97-215 Inowłódz
Tel.: 506 704 420; 505 962 185
URL: http://kajaki-pilica.pl
GPS: 51°31'36"N 20°13'24"E
Wypożyczalnia kajaków, organizacja spływów kajakowych na całej długości Pilicy, biesiady, ogniska.

 Firma pAGAj jest firmą rodzinną, powstała w 2007r. Pomysł na prowadzenie wypożyczalni kajaków wynikał z osobistych zainteresowań i zamiłowania do pływania.


Zapraszamy Państwa do korzystania z kilkugodzinnych spływów kajakowych po rzece Pilicy.

Ofertę kierujemy do osób indywidualnych, uczestników seminariów, konferencji, spotkań integracyjnych i wycieczek objazdowych. Spływ Pilicą jest wspaniałym sposobem aktywnego spędzenia czasu. Zapewniamy grupie opiekę instruktora kajakarstwa, ratownika czy też przewodnika, który nie tylko przeprowadzi nas przez szlak kajakowy, ale również opowie ciekawostki przyrodnicze, kulturowe i historyczne regionu.

Po zakończeniu pływania organizujemy m. in: grill, ognisko, pełny catering. Możemy też zorganizować strzelanie z łuku, zabawy integracyjne czy paintball.

Trasę spływu ustalamy indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami i umiejętnościami uczestników. Mogą to być imprezy kilkugodzinne, jednodniowe jak i wielodniowe. Długość i stopień trudności poszczególnych etapów dostosowujemy do wymagań naszych klientów.

Spływy indywidualne odbywają się najczęściej na malowniczym odcinku Pilicy od Tomaszowa Mazowieckiego do Inowłodza. W Inowłodzu, po zakończeniu spływu polecamy zwiedzanie Zabytków kl. 0; kościoła św. Idziego oraz ruin zamku Kazimierza Wielkiego.

Obecnie dysponujemy 40 kajakami, co daje możliwość obsłużenia jednorazowo grupy 80 osób. W swojej bazie posiadamy kajaki polietylenowe typu Vista, Pro tour, Brio. W komplecie oferujemy lekkie aluminiowe wiosła i wygodne kamizelki asekuracyjne. Organizujemy spływy kajakowe na całej długości Pilicy. Zapewniamy transport powrotny uczestników spływu. Dla większej grupy zapewniamy autokar.

W gospodarstwie poza Tomaszowem Maz. możemy też zorganizować biesiadę z zupą podawaną wprost z kotła nad ogniskiem oraz zabawę przy muzyce i klimatycznym oświetleniu.

W czerwcu zapraszamy na „wyprawę po Cudowny Kwiat Paproci” zaś we wrześniu na winobranie.

Zostańcie z pAGAj-em.

open_time

24h

Multimedia