Koło ATRA z Wolborza

Koło ATRA z Wolborza
Wolbórz
Koło "ATRA"
Amatorska Twórczość Rękodzieła Artystycznego
Prace Koła ATRA można oglądać na różnego rodzaju targach i uroczystościach ludowych m.in. "Na Styku Kultur", "Smaki Ziemi Łódzkiej", Dożynki Prezydenckie w Spale, Dożynki Wojewódzkie w Piotrkowie Tryb., Targi AGROTRAVEL w Kielcach.

Elżbieta Bąk Rękodziełem artystycznym zajmuję się od dziecka.Techniką krzyżykową wykonuję obrazy i serwety. Techniką szydełkową, frywolitką a także haftem koronki klockowej wykonuję serwety i obrusy.
Katarzyna Kula Jestem wielką pasjonatką koronki i haftu. Swoje prace wykonuję różnymi technikami: koronka szydełkowa, haft płaski, krzyżykowy oraz matematyczny. Oprócz obrazków     i serwet wykonuję również kartki okolicznościowe i zaproszenia wykorzystując poznane techniki. Jednakże największą satysfakcję sprawia mi tworzenie biżuterii przy użyciu szydełka.
Agata Nagórniewicz Zajmuję się haftem krzyżykowym, matematycznym, frywolitką, koronka klockową oraz bibułkarstwem.
Marta Kawnik W Kole ATRA zajmuję się haftem krzyżykowym oraz szydełkowaniem. Swoich sił prubuję także w filcowaniu i bibułkarstwie.
Grażyna Siła Wszystko zaczęło się od wyhaftowania chorągwi do nowego kościoła, potem był jeszcze baldahim i sztandar. Tworzę obrazy haftem krzyżykowym, kartki okolicznościowe haftem matematycznym, a ostatnio jestem zafascynowana robieniem biżuterii.
Lucyna Mazurkiewicz Od kilku lat zajmuje się haftem krzyżykowym i szydełkiem. Jest to moje hobby. Od roku uczę się koronki klockowej.

open_time

24h

Multimedia